Prosty sposób montażu rolety

2 Replies

Montaż rolety
office-881758_1280

Rolety są z pewnością o wiele praktyczniejsze od żaluzji. Nic w związku z tym dziwnego, że w swoich mieszkaniach decydujemy się na nie dość często. W takiej sytuacji nie można dziwić się też i temu, że są one obecnie coraz bardziej zaawansowane. Także i pod względem montażu. Dziś nie ma już potrzeby wiercenia w oknie otworów, tym samym je niszcząc. Nie będzie to konieczne, jeśli postawimy na rolety bezinwazyjne. Na czym polega sposób ich montażu, możecie zobaczyć na https://www.domondo.pl/przeznaczenie-produktu/cecha-charakterystyczna-produktu/sposob-montowania/. Spróbujmy ten proces opisać.

Taśma klejąca

Najważniejsze jest tutaj to, że montaż jest bezinwazyjny, a roletę do okna przymocowuje się dzięki specjalnej taśmie, która znajduje się na uchwytach mocujących. Z pewnością znajdą się ci, którzy stwierdzą, że taki montaż nie będzie wystarczający. Nie ma w tym jednak wiele prawdy. Jeśli weźmiemy tu pod uwagę najpopularniejsze roletki materiałowe, trzeba pamiętać o tym, że są one dość lekkie, a więc zaczepy klejące na pewno taką roletę utrzymają.

Gwarancja

Nie bez znaczenia jest tutaj także i to, że klejąc roletę na taśmy, nie tylko nie uszkadzamy okna, ale także nie tracimy na nie gwarancji, co jest ważne, jeśli jest to produkt, który w dalszym ciągu jej podlega. To samo często tyczy się też samych rolet. Być może często ich nie reklamujemy, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, to mocowanie niezgodne z instrukcją może stanowić przeszkodę w ubieganiu się o zwrot pieniędzy czy naprawę produktu.

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *